4 اردیبهشت 1396
آکادمی اندیش سیستم: دبیرخانه دائمی کنفرانس هوش تجاری ایران و برگزارکننده MBA و DBA با گرایش هوش تجاری BI

درباره گارتنر

گروه گارتنر (Gartner)، یک مؤسسه تحقیقاتی در حوزه فناوری اطلاعات است که در سال 1979 توسط گیدون گارتنر در شهر استامفورد ایالات متحده تأسیس گردید. این کمپانی از سال 2002 به گارتنر موسوم گردید و تحقیقاتی که از همان ابتدا از سوی این گروه صورت گرفت بسیار مورد توجه مدیران ارشد اطلاعات و نیز رهبران ارشد فناوری اطلاعات در سازمان‌هایی از قبیل کارگزاری‌های دولتی، شرکت ‌های مخابراتی، مؤسسات خدماتی حرفه‌ای و سرمایه‌گذاران حوزه فناوری قرار گرفت.

کمپانی های بزرگ، کارگزاری‌های دولتی، شرکت‌های فناوری اطلاعات و جامعه سرمایه‌گذاران در حوزه فناوری اطلاعات از جمله مشتریان عمده گارتنر محسوب می‌شوند، بطوریکه گارتنر شریکی باارزش برای مشتریان 12,400 شرکت متفاوت قلمداد می‌گردد. حوزه فعالیت گارتنر به سه بخش اصلی تحقیق، برنامه‌های اجرایی و مشاوره تقسیم می‌گردد که توسط 5,300 عضو شامل 1,280 تحلیلگر، مشاور و مشتری در 85 کشور دنیا انجام می‌گیرد. گارتنر از طریق اطلاعاتی که از سه بخش فوق بدست می‌آورد، حوزه‌های فناوری هر کسب وکاری را تحلیل و تفسیر می‌کند. در سال 2011 این شرکت درآمدی بالغ بر 1.468 بیلیون دلار و نیز سود خالصی معادل 136.9 میلیون دلار کسب کرده است.

گارتنر هر ساله گزارشی از رتبه بندی شرکت های معتبر و جهانی که ارائه دهنده سیستم های هوش تجاری هستند، ارائه می کند تا متقاضیان این سیستم ها بتوانند براساس نیاز خود، بهترین انتخاب را داشته باشند.

جهت ملاحظه وب سایت گارتنر، کلیک کنید

جهت ملاحظه ارزیابی سال 2011 گارتنر از ارائه کنندگان سیستم هوش تجاری، کلیک کنید

 

 

 

شهرت هوش تجاری تارگیت

TARGIT سازمانی بین المللی است که در سال ۱۹۸۶ با هدف توسعه و پیاده‌سازی سیستم‌های مدیریت کسب و کار (هوش تجاری) آغاز به کار کرد. دفتر مرکزی آن در کشور دانمارک واقع شده است. در حال حاضر تارگیت دارای ۲۰۳ نماینده در سرتاسر جهان شامل ۱۶۸ نماینده رسمی، ۷ شریک سازنده تجهیزات اصلی، ۸ شریک فنی، ۳ نمایندگی مستقیم و ۱۷ توزیع کننده می‌باشد که به تولید، پیاده‌سازی و آموزش سیستم هوش تجاری تارگیت (Targit BI Suite) در سازمان‌های متقاضی می‌پردازند. در حال حاضر تارگیت دارای بیش از ۵ هزار سازمان مشتری در قالب ۴۰۰ هزار مدیر و کارشناس در سراسر جهان می‌باشد.

به گزارش Gartner که برترین سازمان‌ مرجع ارزیابی بین المللی در زمینه رتبه‌بندی شرکت‌های پیشرو در حوزه فناوری اطلاعات (IT) می باشد، سیستم هوش تجاری تارگیت بطور میانگین دارای رتبه پنجم در عرضه سیستم‌های هوش تجاری در میان ۲۵ کمپانی برتر جهانی می‌باشد.

 

 

 

سیستم هوش تجاری تارگیت Targit BI در یک نگاه


هوش تجاری و مصور سازی داده های سازمان

سیستم هوش تجاری تارگیت، تنها سیستم هوش تجاری در میان برترین های دنیاست که ابزار اکتشاف داده ها، تحلیل های خودساخته، گزارشگیری و داشبوردهای جذاب را در قالب یک راه حل واحد ارائه می کند.

 

جهت مشاهده هوش تجاری تارگیت در Wikipedia، کلیک کنید

 

اکنون می توانید با تارگیت بیش از هر زمانی هم افزایی میان پرسنل، واحدهای سازمانی، سیستم ها و نرم افزارهای موجود در سازمان خود را خلق و احساس کنید. تارگیت از ابتدا برای پشتیبانی از تصمیم گیری های چابک در جهانی طراحی شده که بیشتر از هر دوره زمانی با سرعت هرچه بیشتر در حال تغییر است.

 

 

کوتاه بودن زمان از مشاهده وضعیت کنونی سازمان تا عمل براساس فلسفه مدیریت تارگیت

سیستم هوش تجاری تارگیت بر اساس فلسفه ای مدیریتی پایه گذاری شده تا تصمیم گیرندگان سازمان بتوانند تصمیمات هوشمند و سریعتری را اتخاذ کنند. همه چیز در این فلسفه بنحوی قرار گرفته تا شما را از مشاهده تغییرات در داده ها بسمت عمل راهنمایی کند تا در نهایت سازمان شما رو به جلو حرکت کند. سیستم هوش تجاری تارگیت تمامی دیسیپلین ها را در بر می گیرد که می توان به گزارشگیرهای مالی تا اکتشاف داده ها در قالب مصور سازی داده ها اشاره نمود که همگی در یک سیستم اطلاعات سازمانی واحد قرار داده شده و در سراسر سازمان پیاده سازی می شود.

 

 

 

ویژگی های بهم مرتبط

تنها یک سیستم هوش تجاری جامع مانند تارگیت را در سازمان تجربه کنید بجای آنکه از ابزارهای متفاوت که عدم یکپارچگی را ایجاد می کنند، استفاده نمایید.

 

 

عنوان مقاله هوش تجاری تارگیت: تبدیل داده های سازمان به دلار با استفاده از سیستم هوش تجاری (Business Intelligence)

(Turning Data Into Dollars Using Business Intelligence)

 

 

نویسنده: سازمان تارگیت

ترجمه: اندیش سیستم

اندیش سیستم: دانلود مقاله تبدیل داده های سازمان به دلار با استفاده از سیستم هوش تجاری (BI) در قالب PDF

هوش تجاری متمرکز

چگونه خواهید توانست با یک سیستم هوش تجاری متمرکز و انعطاف پذیر، یک راه حل غیرمتمرکز را کنترل نمایید؟! تارگیت این امکان را در قالب سیستمی واحد به شما می دهد. در حقیقت تارگیت یک سیستم با ابعاد سازمانی است با انتخاب های مختلف پیاده سازی که می تواند هوش تجاری متمرکز را به هریک از افراد سازمان ارائه نماید. قابلیت های راه حل خودساخته تارگیت، مدیران و کارشناسان سازمان را قادر می سازد تا با استفاده از این قابلیت ها، تحلیل ها و گزارشات خود را خودشان تهیه نموده و تنگناهای فناوری اطلاعات را حذف نمایند.

 

 

سفر به دنیای هوش تجاری خود را آغاز کنید

هر سازمانی یک نقطه شروع در سفر هوش تجاری خود دارد. صرفنظر از اینکه قصد دارید تا یک راه حل هوش تجاری جدید داشته باشید تا مثلا گزارشگیری های مالی خود را توسعه دهید و یا آنکه کاربران حرفه ای سازمان را قادر سازید تا تحلیل ها، گزارشات، و مدلسازی های پیشرفته تر از داده های سازمان داشته باشند، سیستم هوش تجاری تارگیت راه حل شماست.

 

عنوان مقاله هوش تجاری تارگیت: ۳ قدم برای داشتن سازمانی مبتنی بر تحلیل داده ها با استفاده از سیستم هوش تجاری (Business Intelligence)

(Three Steps to Becoming An Analytics-Driven Organization)

 

نویسنده: سازمان تارگیت

ترجمه: اندیش سیستم

اندیش سیستم: دانلود مقاله ۳ قدم برای داشتن سازمانی مبتنی بر تحلیل داده ها با استفاده از سیستم هوش تجاری (BI) در قالب PDF

جهت مشاوره و ثبت نام در دوره های آموزشی هوش تجاری، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید:

۳۵ ۰۰ ۹۸ ۸۸ – ۰۲۱

۰۰ ۴۲ ۹۵ ۸۸ – ۰۲۱

جهت مشاهده فایل تصویری معرفی دوره های MBA و DBA کلیک نمایید

جهت مشاهده بروشور تصویری دوره MBA با گرایش هوش تجاری، کلیک کنید