4 اردیبهشت 1396
آکادمی اندیش سیستم: دبیرخانه دائمی کنفرانس هوش تجاری ایران و برگزارکننده MBA و DBA با گرایش هوش تجاری BI

درباره گارتنر

گروه گارتنر (Gartner)، یک مؤسسه تحقیقاتی در حوزه فناوری اطلاعات است که در سال 1979 توسط گیدون گارتنر در شهر استامفورد ایالات متحده تأسیس گردید. این کمپانی از سال 2002 به گارتنر موسوم گردید و تحقیقاتی که از همان ابتدا از سوی این گروه صورت گرفت بسیار مورد توجه مدیران ارشد اطلاعات و نیز رهبران ارشد فناوری اطلاعات در سازمان‌هایی از قبیل کارگزاری‌های دولتی، شرکت ‌های مخابراتی، مؤسسات خدماتی حرفه‌ای و سرمایه‌گذاران حوزه فناوری قرار گرفت.

کمپانی های بزرگ، کارگزاری‌های دولتی، شرکت‌های فناوری اطلاعات و جامعه سرمایه‌گذاران در حوزه فناوری اطلاعات از جمله مشتریان عمده گارتنر محسوب می‌شوند، بطوریکه گارتنر شریکی باارزش برای مشتریان 12,400 شرکت متفاوت قلمداد می‌گردد. حوزه فعالیت گارتنر به سه بخش اصلی تحقیق، برنامه‌های اجرایی و مشاوره تقسیم می‌گردد که توسط 5,300 عضو شامل 1,280 تحلیلگر، مشاور و مشتری در 85 کشور دنیا انجام می‌گیرد. گارتنر از طریق اطلاعاتی که از سه بخش فوق بدست می‌آورد، حوزه‌های فناوری هر کسب وکاری را تحلیل و تفسیر می‌کند. در سال 2011 این شرکت درآمدی بالغ بر 1.468 بیلیون دلار و نیز سود خالصی معادل 136.9 میلیون دلار کسب کرده است.

گارتنر هر ساله گزارشی از رتبه بندی شرکت های معتبر و جهانی که ارائه دهنده سیستم های هوش تجاری هستند، ارائه می کند تا متقاضیان این سیستم ها بتوانند براساس نیاز خود، بهترین انتخاب را داشته باشند.

جهت ملاحظه وب سایت گارتنر، کلیک کنید

جهت ملاحظه ارزیابی سال 2011 گارتنر از ارائه کنندگان سیستم هوش تجاری، کلیک کنید

اولین کنفرانس هوش تجاری BI

1st Business Intelligence Conference – Iran

 

آکادمی اندیش سیستم مفتخر است تا با همکاری سازمان های علمی و اجرایی ملی و بین المللی اقدام به برگزاری اثربخش و کارآمد اولین کنفرانس هوش تجاری ایران در قالب سخنرانی کاربردی اساتید ملی و بین المللی در حوزه هوش تجاری در سالن اصلی کنفرانس و همچنین برگزاری کارگاه ها و نشست های تخصصی هوش تجاری بنماید.

تیم کنفرانس متشکل از صاحبنظران داخلی و خارجی است که سهم بزرگی در بهبود رویکردهای علمی و همچنین اجرایی در حوزه هوش تجاری و هوشمندی کسب و کار داشته اند. از اینرو محور کلیدی کنفرانس فوق “هوش تجاری از دیدگاه کاربردی است”.

علاقمندان می توانند تا بمنظور کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت کنفرانس www.bi-conference.ir مراجعه فرمایند.

 

جهت ملاحظه وب سایت کنفرانس هوش تجاری ایران، کلیک کنید

جهت مشاهده پوستر کنفرانس هوش تجاری ایران، کلیک کنید

جهت ورود به کانال تلگرام کنفرانس هوش تجاری ایران، کلیک کنید

 

بلطف خداوند متعال، اولین کنفرانس هوش تجاری ایران در ۲۰ آبان ماه ۱۳۹۵ خورشیدی با حضور مدیران و کارشناسان ارشد سازمان های برجسته و مطرح کشور که پیشرو و علاقمند در حوزه دانش هوش تجاری هستند، با موفقیت برگزار گردید. جهت مشاهده گزارش تصویری از آن کنفرانس به لینک ذیل مراجعه فرمایید:

 

شرکت کنندگان در اولین کنفرانس هوش تجاری ایران

 

آقای دکتر افضلی، دبیر و سخنران کلیدی اولین کنفرانس هوش تجاری ایران

 

حضور برترین ها در کنار اساتید در اولین کنفرانس هوش تجاری ایران

 

غرفه آکادمی اندیش سیستم بعنوان برگزارکننده اولین کنفرانس هوش تجاری ایران

 

جهت مشاهده گزارشی از برگزاری اولین کنفرانس هوش تجاری ایران روی تصویر زیر کلیک نمایید


لطفا جهت مشاهده سایر تصاویر کلیک نمایید