4 اردیبهشت 1396
آکادمی اندیش سیستم: دبیرخانه دائمی کنفرانس هوش تجاری ایران و برگزارکننده MBA و DBA با گرایش هوش تجاری BI

درباره گارتنر

گروه گارتنر (Gartner)، یک مؤسسه تحقیقاتی در حوزه فناوری اطلاعات است که در سال 1979 توسط گیدون گارتنر در شهر استامفورد ایالات متحده تأسیس گردید. این کمپانی از سال 2002 به گارتنر موسوم گردید و تحقیقاتی که از همان ابتدا از سوی این گروه صورت گرفت بسیار مورد توجه مدیران ارشد اطلاعات و نیز رهبران ارشد فناوری اطلاعات در سازمان‌هایی از قبیل کارگزاری‌های دولتی، شرکت ‌های مخابراتی، مؤسسات خدماتی حرفه‌ای و سرمایه‌گذاران حوزه فناوری قرار گرفت.

کمپانی های بزرگ، کارگزاری‌های دولتی، شرکت‌های فناوری اطلاعات و جامعه سرمایه‌گذاران در حوزه فناوری اطلاعات از جمله مشتریان عمده گارتنر محسوب می‌شوند، بطوریکه گارتنر شریکی باارزش برای مشتریان 12,400 شرکت متفاوت قلمداد می‌گردد. حوزه فعالیت گارتنر به سه بخش اصلی تحقیق، برنامه‌های اجرایی و مشاوره تقسیم می‌گردد که توسط 5,300 عضو شامل 1,280 تحلیلگر، مشاور و مشتری در 85 کشور دنیا انجام می‌گیرد. گارتنر از طریق اطلاعاتی که از سه بخش فوق بدست می‌آورد، حوزه‌های فناوری هر کسب وکاری را تحلیل و تفسیر می‌کند. در سال 2011 این شرکت درآمدی بالغ بر 1.468 بیلیون دلار و نیز سود خالصی معادل 136.9 میلیون دلار کسب کرده است.

گارتنر هر ساله گزارشی از رتبه بندی شرکت های معتبر و جهانی که ارائه دهنده سیستم های هوش تجاری هستند، ارائه می کند تا متقاضیان این سیستم ها بتوانند براساس نیاز خود، بهترین انتخاب را داشته باشند.

جهت ملاحظه وب سایت گارتنر، کلیک کنید

جهت ملاحظه ارزیابی سال 2011 گارتنر از ارائه کنندگان سیستم هوش تجاری، کلیک کنید

ماژول موبایل Mobile BI هوش تجاری تارگیت

بسیاری از سیستم های هوش تجاری موجود و برتر دنیا تنها امکان مشاهده داشبوردهای مدیریتی روی موبایل را فراهم می کنند. تارگیت تنها به این سطح از نمایش بسنده نکرده و بسیاری از قابلیت های تحلیل سیستم دسکتاپ خود را نیز روی موبایل در اختیار شما قرار می دهد.

قابلیت نفوذ به درون روی موبایل هوشمند شما

با استفاده از هوش تجاری موبایل تارگیت قادر هستید تا روی داشبوردهای مدیریتی و تحلیل های خود به درون داده ها نفوذ کرده و از جزئیات رفتار داده ها و چرایی آنان نیز آگاه گردید.

 

اطلاعات روی موبایل هوشمند شما

دقیقا همانند وقتیکه از تارگیت روی رایانه دسکتاپ خود استفاده می کنید، می توانید در تحلیل ها و داشبوردهایی که روی موبایل هوشمند شما نیز موجود است از قابلیت مختلف سیستم مانند افزودن و یا تغییر ضوابط مختلف جهت فیلتر نمودن داده های تحلیلی بهره بگیرید.

اطلاعات روی همه موبایل های هوشمند

مهم نیست که از کدام موبایل هوشمند و چه سیستم عاملی روی آن استفاده می کنید. با هوش تجاری موبایل تارگیت می توانید داشبوردها، تحلیل ها و شاخص های کلیدی عملکرد خود را روی Windows Phone, Apple iOS و Android در اختیار داشته باشید.

 

مامورین هشدار روی هوش تجاری موبایل

هنگامیکه مامور هوشمند سیستم تارگیت، انحرافی را در داده های حیاتی سازمان پیدا کند، آنرا در بخش هشدارها قرار می دهد و شما را روی موبایل هوشمندتان آگاه می سازد. کافیست تا روی آن کلیک نمایید تا تحلیل مربوط به آن هشدار را باز کند و شما را در جریان چه و چرایی هشدار قرار دهد. در هوش تجاری موبایل تارگیت هم قادر هستید تا در چرخه تصمیم در تارگیت یعنی OODA از مشاهده Observation تا جهت گیری یا Orientation و سپس به تصمیم یا Decision و در نهایت به عمل یا Action حرکت کنید.

تسهیم دانش با سایر همکاران در سازمان

تحلیل های خود را روی هوش تجاری موبایل، بطور بلحظه با سایر همکاران خود تسهیم نمایید تا همکارانی که لازم است در حوزه عمل اقدام لازم را در مورد داده ها به اجرا گذارند، مطلع شوند. با این روش از آن دسته از مدیران و کارشناسان سازمان خواهید بود که همیشه در هنگام تحلیل و عمل در صحنه حضور دارند.

 

 

امنیت داده ها در هوش تجاری موبایل تارگیت

نگران امنیت داده ها روی هوش تجاری موبایل تارگیت نباشید، زیرا داده ها روی موبایل هوشمند شما ذخیره نمی شود، بلکه روی سرور سازمان شما ذخیره سازی می گردند. علاوه بر این ورود به محیط تارگیت نیاز به Secure Login دارد که به خودی خود امنیت را ایجاد می نماید.

 

 

مشاهده ویدیویی در ارتباط با واحدهای فروش و هوش تجاری همراه

 

 

جهت بازگشت به صفحه اولیه استقرار، کلیک کنید