4 اردیبهشت 1396
آکادمی اندیش سیستم: دبیرخانه دائمی کنفرانس هوش تجاری ایران و برگزارکننده MBA و DBA با گرایش هوش تجاری BI

درباره گارتنر

گروه گارتنر (Gartner)، یک مؤسسه تحقیقاتی در حوزه فناوری اطلاعات است که در سال 1979 توسط گیدون گارتنر در شهر استامفورد ایالات متحده تأسیس گردید. این کمپانی از سال 2002 به گارتنر موسوم گردید و تحقیقاتی که از همان ابتدا از سوی این گروه صورت گرفت بسیار مورد توجه مدیران ارشد اطلاعات و نیز رهبران ارشد فناوری اطلاعات در سازمان‌هایی از قبیل کارگزاری‌های دولتی، شرکت ‌های مخابراتی، مؤسسات خدماتی حرفه‌ای و سرمایه‌گذاران حوزه فناوری قرار گرفت.

کمپانی های بزرگ، کارگزاری‌های دولتی، شرکت‌های فناوری اطلاعات و جامعه سرمایه‌گذاران در حوزه فناوری اطلاعات از جمله مشتریان عمده گارتنر محسوب می‌شوند، بطوریکه گارتنر شریکی باارزش برای مشتریان 12,400 شرکت متفاوت قلمداد می‌گردد. حوزه فعالیت گارتنر به سه بخش اصلی تحقیق، برنامه‌های اجرایی و مشاوره تقسیم می‌گردد که توسط 5,300 عضو شامل 1,280 تحلیلگر، مشاور و مشتری در 85 کشور دنیا انجام می‌گیرد. گارتنر از طریق اطلاعاتی که از سه بخش فوق بدست می‌آورد، حوزه‌های فناوری هر کسب وکاری را تحلیل و تفسیر می‌کند. در سال 2011 این شرکت درآمدی بالغ بر 1.468 بیلیون دلار و نیز سود خالصی معادل 136.9 میلیون دلار کسب کرده است.

گارتنر هر ساله گزارشی از رتبه بندی شرکت های معتبر و جهانی که ارائه دهنده سیستم های هوش تجاری هستند، ارائه می کند تا متقاضیان این سیستم ها بتوانند براساس نیاز خود، بهترین انتخاب را داشته باشند.

جهت ملاحظه وب سایت گارتنر، کلیک کنید

جهت ملاحظه ارزیابی سال 2011 گارتنر از ارائه کنندگان سیستم هوش تجاری، کلیک کنید

 

ماژول Storyboard و نمایش تحلیل ها در هوش تجاری تارگیت

قابلیت Storyboard در سیستم هوش تجاری تارگیت قابلیتی است که داشبوردهای مدیریتی، گزارشات و تحلیل های شما را برای مدیران و کارشناسان سازمان به مرکز صحنه تصمیم می آورد و آنان را روی صفحه نمایش در معرض دید افراد سازمان قرار می دهد. در حقیقت تمامی شاخص های کلیدی عملکرد سازمان بصورت بروز و بلحظه در معرض دید سازمان شما قرار می گیرد تا انگیزه ای برای بهبود عملکرد سازمان داشته باشد.

احتیاج به توضیح ندارید، تنها نمایش دهید

Storyboard کاستی های اطلاعات را کاهش می دهد. در حقیقت این قابلیت، پروسه تعامل و یاری رسانی مدیران و کارشناسان به چرخه اطلاعات و دستیابی به اهداف سازمان را تسهیل می کند. چه شاخصی مانند عملکرد بلحظه واحد تولید را نمایش دهد و چه شاخص عملکرد نیروهای فروش سازمان، مدیران سازمان قادر خواهند بود تا با اثربخشی و کارآمدی تیم ها و فرایندهای سازمانی خود را مدیریت نمایند.

 

 

داده را به زندگی سازمان تزریق کنید

با بهره گیری از قابلیت Storyboard با ابزارهای نمایشی لمسی که تحلیل ها، گزارشات، و داشبوردهای مدیریتی سازمان را نمایش دهد می توانید از آن ها در جلسات صبحگاهی سازمان جهت بررسی و اتخاذ تصمیم استفاده کنید بجای آنکه از آنان پرینت گرفته و بطور مجزا توزیع نمایید. همچنین می توانید تحلیل های خود را بسادگی به PowerPoint در قالب اسلاید منتقل نمایید تا در جلسات از آنان استفاده نمایید.

قدرت اطلاعات را در سازمان توزیع کنید

در فیلم پیش رو مشاهده کنید که براحتی به تهیه Storyboard در هوش تجاری تارگیت اقدام نمایید.

 

 

مشاهده ویدیویی در ارتباط با نمایش داده ها با Storyboard در سازمان با تارگیت

 

 

جهت بازگشت به صفحه اولیه استقرار، کلیک کنید