4 اردیبهشت 1396
آکادمی اندیش سیستم: دبیرخانه دائمی کنفرانس هوش تجاری ایران و برگزارکننده MBA و DBA با گرایش هوش تجاری BI

درباره گارتنر

گروه گارتنر (Gartner)، یک مؤسسه تحقیقاتی در حوزه فناوری اطلاعات است که در سال 1979 توسط گیدون گارتنر در شهر استامفورد ایالات متحده تأسیس گردید. این کمپانی از سال 2002 به گارتنر موسوم گردید و تحقیقاتی که از همان ابتدا از سوی این گروه صورت گرفت بسیار مورد توجه مدیران ارشد اطلاعات و نیز رهبران ارشد فناوری اطلاعات در سازمان‌هایی از قبیل کارگزاری‌های دولتی، شرکت ‌های مخابراتی، مؤسسات خدماتی حرفه‌ای و سرمایه‌گذاران حوزه فناوری قرار گرفت.

کمپانی های بزرگ، کارگزاری‌های دولتی، شرکت‌های فناوری اطلاعات و جامعه سرمایه‌گذاران در حوزه فناوری اطلاعات از جمله مشتریان عمده گارتنر محسوب می‌شوند، بطوریکه گارتنر شریکی باارزش برای مشتریان 12,400 شرکت متفاوت قلمداد می‌گردد. حوزه فعالیت گارتنر به سه بخش اصلی تحقیق، برنامه‌های اجرایی و مشاوره تقسیم می‌گردد که توسط 5,300 عضو شامل 1,280 تحلیلگر، مشاور و مشتری در 85 کشور دنیا انجام می‌گیرد. گارتنر از طریق اطلاعاتی که از سه بخش فوق بدست می‌آورد، حوزه‌های فناوری هر کسب وکاری را تحلیل و تفسیر می‌کند. در سال 2011 این شرکت درآمدی بالغ بر 1.468 بیلیون دلار و نیز سود خالصی معادل 136.9 میلیون دلار کسب کرده است.

گارتنر هر ساله گزارشی از رتبه بندی شرکت های معتبر و جهانی که ارائه دهنده سیستم های هوش تجاری هستند، ارائه می کند تا متقاضیان این سیستم ها بتوانند براساس نیاز خود، بهترین انتخاب را داشته باشند.

جهت ملاحظه وب سایت گارتنر، کلیک کنید

جهت ملاحظه ارزیابی سال 2011 گارتنر از ارائه کنندگان سیستم هوش تجاری، کلیک کنید

 

گسترش هوش تجاری تارگیت برای انواع کاربران نهایی Targit Clients


بینش را به مدیران و کارشناسان سازمان عرضه کنید

یک سیستم هوش تجاری، اثربخش نخواهد بود اگر اطلاعات را به تمامی کاربرانی که در هر بستری به آن نیاز دارند، ارائه ننماید. سیستم هوش تجاری تارگیت به کاربران مختلف سازمان با هر وسیله ای که می خواهند به تارگیت متصل شوند اطمینان می دهد که قادر هستند از یک هوش تجاری بهینه استفاده نمایند.

کاربران ویندوزی یا وبی Windows or Web Clients

تارگیت به کاربران ویندوزی یا وبی سازمان امکان می دهد تا با آن ارتباط برقرار نمایند. آنان می توانند از تمامی قابلیت های سیستم مانند نفوذ به لایه های مختلف داده های سازمان استفاده نمایند. کاربران این حوزه ها را می توان براساس لایسنس استفاده از سیستم به سه گروه اصلی تقسیم نمود که دسته ای می توانند داشبوردهای مدیریتی، تحلیل ها و گزارشات را تهیه و یا اصلاح نموده و در سازمان به اشتراک گذارند و دسته دیگر که نیاز به دسترسی به کارکردهای پیشرفته تر دارند. دسته آخر نیز گروهی هستند که تنها می توانند تحلیل های ساخته شده را جهت اتخاذ تصمیم ملاحظه کرده و با تغییر در ضابطه های آن و یا نفوذ به درون داده های سازمان مورد استفاده قرار دهند. این دسته از کاربران امکان ایجاد تغییرات اساسی در خروجی سیستم را ندارند و در حقیقت انجام فعالیت های پیشرفته در کاربری سیستم، از نقش آنان در سازمان خارج است.

 

تارگیت موبایل Targit Mobile

اگر پیوسته در حرکت و فعالیت خارج از سازمان خود هستید، در اینصورت نیاز به تارگیت موبایل دارید. هشدارهای سیستم را به همراه تمامی خروجی های آن بمحض آنکه تغییرات ناگهانی در روندهای داده اتفاق می افتند، دریافت کنید تا اقدامات لازم و بموقع را انجام دهید. این ماژول برای انواع دستگاه های هوشمند همراه امکانپذیر است شامل ویندوز، آی او اس و اندروید. پرداخت لایسنس برای این ماژول نیز اثربخش است زیرا تنها با یک بار پرداخت برای آن، تمامی کاربرانی که از قبل لایسنس کاربر وب یا ویندوز را داشته اند می توانند از آن استفاده نمایند.

 

 

 

مشاهده ویدیویی در ارتباط با یکی از انواع کاربران نهایی تارگیت: هوش تجاری همراه 

جهت بازگشت به صفحه اولیه استقرار، کلیک کنید