4 اردیبهشت 1396
آکادمی اندیش سیستم: دبیرخانه دائمی کنفرانس هوش تجاری ایران و برگزارکننده MBA و DBA با گرایش هوش تجاری BI

درباره گارتنر

گروه گارتنر (Gartner)، یک مؤسسه تحقیقاتی در حوزه فناوری اطلاعات است که در سال 1979 توسط گیدون گارتنر در شهر استامفورد ایالات متحده تأسیس گردید. این کمپانی از سال 2002 به گارتنر موسوم گردید و تحقیقاتی که از همان ابتدا از سوی این گروه صورت گرفت بسیار مورد توجه مدیران ارشد اطلاعات و نیز رهبران ارشد فناوری اطلاعات در سازمان‌هایی از قبیل کارگزاری‌های دولتی، شرکت ‌های مخابراتی، مؤسسات خدماتی حرفه‌ای و سرمایه‌گذاران حوزه فناوری قرار گرفت.

کمپانی های بزرگ، کارگزاری‌های دولتی، شرکت‌های فناوری اطلاعات و جامعه سرمایه‌گذاران در حوزه فناوری اطلاعات از جمله مشتریان عمده گارتنر محسوب می‌شوند، بطوریکه گارتنر شریکی باارزش برای مشتریان 12,400 شرکت متفاوت قلمداد می‌گردد. حوزه فعالیت گارتنر به سه بخش اصلی تحقیق، برنامه‌های اجرایی و مشاوره تقسیم می‌گردد که توسط 5,300 عضو شامل 1,280 تحلیلگر، مشاور و مشتری در 85 کشور دنیا انجام می‌گیرد. گارتنر از طریق اطلاعاتی که از سه بخش فوق بدست می‌آورد، حوزه‌های فناوری هر کسب وکاری را تحلیل و تفسیر می‌کند. در سال 2011 این شرکت درآمدی بالغ بر 1.468 بیلیون دلار و نیز سود خالصی معادل 136.9 میلیون دلار کسب کرده است.

گارتنر هر ساله گزارشی از رتبه بندی شرکت های معتبر و جهانی که ارائه دهنده سیستم های هوش تجاری هستند، ارائه می کند تا متقاضیان این سیستم ها بتوانند براساس نیاز خود، بهترین انتخاب را داشته باشند.

جهت ملاحظه وب سایت گارتنر، کلیک کنید

جهت ملاحظه ارزیابی سال 2011 گارتنر از ارائه کنندگان سیستم هوش تجاری، کلیک کنید

 

یکپارچه سازی هوش تجاری تارگیت با ماکروسافت ERP & CRM

 

داشبوردهای مدیریتی و تحلیل های خود را با استفاده از ماژول تارگیت برای ماکروسافت ERP & CRM در اختیار فرایندهای کلیدی سازمان قرار دهید

داده های خود را از تمامی سیستم های موجود در سازمان استخراج کرده و روی Microsoft ERP & CRM نمایش دهید. سیستم هوش تجاری تارگیت که در سیستم های ERP  و CRM تعبیه شده تنها برای نمایش داشبوردهای مدیریتی نمی باشند، بلکه قادر هستید تا داده های مختلف را از منابع داده ای خارج از سازمان نیز مورد استفاده قرار دهید.

تحلیل های با محتوای هوشمند Context Aware Analytics

با استفاده از هوش تجاری تارگیت برای MS ERP & CRM، مطمئن خواهید بود مثلا نیروهای فروش سازمان در هنگام تعامل با مشتریان، در بهترین شرایط قرار دارند. داشبوردهای مدیریتی و تحلیل های تارگیت نسبت به محتوا هوشمند هستند، بدان معنا که بعنوان مثال، تنها یک داشبورد مدیریتی براساس سفارش مشتری که مد نظر نیروهای فروش باشد، اطلاعاتی متفاوت و مربوط به آن سفارش را فیلتر کرده و نمایش می دهد. از سوی دیگر اگر همکاران و شرکای کسب و کاری شما قصد داشته باشند تا بررسی های بیشتری روی بخشی خاص از داده ها داشته باشند، در صورتیکه به آنان امکان دسترسی داده باشید، قادر خواهند بود تا تنها با یک کلیک به بخش تحلیل پیشرفته رفته و بررسی های بیشتر روی داده ها دانجام دهند.

بازده بالای پذیرش سیستم هوش تجاری توسط پرسنل سازمان

افزودن سیستم هوش تجاری به جریان های کاری Workflow موجود در سیستم های ERP و CRM منجر به افزایش اثربخشی میزان پذیرش قابلیت های هوش تجاری از سوی نیروهای انسانی سازمان خواهد شد که طبیعتا منجر به بازگشت سریع سرمایه گذاری انجام شده روی پروژه هوش تجاری به سازمان خواهد بود.

 

 

با بهره گیری از سیستم هوش تجاری تارگیت دیگر نیاز به ابزاری جداگانه برای ساختن تحلیل ها و داشبوردهای مدیریتی که در بر گیرنده داده های ERP و CRM باشد، ندارید. در حالیکه در محیط ERP و یا CRM خود هستید می توانید بطور همزمان از خروجی های تارگیت در آن محیط ها استفاده نمایید در نتیجه هزینه های متفرقه مربوط به سیستمی جداگانه مانند آموزش آنرا نخواهید داشت و یکپارچگی رویه به شما در این موضوع کمک خواهد کرد.

ماژول یکپارچه سازی تارگیت با Microsoft ERP & CRM با دو انتخاب همراه است. اولین انتخاب تمامی امکانات تارگیت را روی آن دو محیط با داده های بلحظه و بروز در اختیار شما قرار می دهد و انتخاب دیگر که خروجی تارگیت را در قالب تصویر و Snapshot روی آن دو محیط قرار می دهد که بیشتر برای گزارش های ماهانه مناسب است.

 

 

جهت بازگشت به صفحه اولیه استقرار، کلیک کنید